24 TV

24 TV Canlı İzle

Esmedya bünyesinde 24 Ocak 2007 tarihinde kurulan 24 TV, İstanbul merkezli bir televizyon kanalıdır. Ethem Sancak bu kanalın imtiyaz sahibidir. Ülkemizin ulusal kanallarından bir tanesidir. Bu kanal daha önceleri Uzan Medya Grubu bünyesinde Max Haber adıyla kurulmuştur. Yayın hayatına Star Haber 24 olarak bir süre devam etmiştir. Bu kanal bir süre yayın hayatına devam ettikten sonra kapanmıştır. Daha sonra 2007 yılında Ermeni yazar Hrant Dink’in öldürülmesi ile yazarın cenaze töreni, Boldu Dağı tünelinin açılışı ve Hükümetimizin Irak’a müdahalesi konuları ile 24 Ocak’ta yayın hayatına canlı yayın olarak yeniden başlamıştır.

24 TV
24 TV

24 TV Televizyon Kanalı Nasıl İzlenir?

Uydu alıcısından bu kanal seyredilebilmektedir. İçerisinde spordan yaşama, kültür içerikli programlardan sanat programlarına kadar çok sayıda televizyon programı yayınlanmaktadır. Uydu cihazlarından 12294 frekansı ile 24 TV izlemek mümkündür. HD izlemek isteyenler ise frekans bölümüne 12310 yazmalıdır. Ayrıca çeşitli internet sayfalarından canlı olarak bu kanalı izleme imkanı bulunmaktadır. Ayrıca Digitürk 40. Kanal, D-Smart 34. Kanal, Teledünya 47. Kanal, TiviBu 36. Kanal ve Kablo TV 59. Kanalda 24 TV televizyon kanalını izleme imkanınız bulunmaktadır. Sabahın ilk saatlerinden gece yarılarına kadar bu kanalda çok sayıda içerik yayınlanmakta ve seyredilmektedir. Çok zengin içerikli programlar yayınlanmaktadır.

24 TV Televizyon Kanalı Programları Hakkında Bilgi

24 TV güne “Uyandırma Servisi” programı ile başlamaktadır. Bu programı yine haber programları takip etmektedir. “Günün Manşeti” yine bu kanalda yayınlanan en sevilen haber programlarından bir tanesidir. Genel olarak haber programı yayınlanan bu kanalda yine “Akşam Haberleri” sıklıkla izlenmektedir. Haber programları “Editörden”, “Dünya Hali”, “Moderatör Gece”, “Soru Yorum”, “Hafta Sonu Gün Ortası”, “Haber Bülteni”, “Gece Raporu”, “Çıkış Yolu” şeklinde devam ediyor.

Tabii ki bu kanalda yalnızca haber programları yayınlanmamaktadır. Tarihten, spora kadar kişileri bilgilendirecek çok faydalı farklı programları da bulunmaktadır. Televizyon programları ise “Zamanın Ruhu” programı Zeynep Türkoğlu sunumu ile, “Günün Manşeti” programı Murat Çiçek ve Hikmet Genç sunumu ile, “Doğrusu Ne?” programı İbrahim Güneş sunumu ile, “Kayıt Dışı” programı Beyza Hakan ve Ertan Özyiğit sunumu ile, “Küresel Oyun” programı Selim Atalay sunu bile, “An ve Zaman” programı Koray Şerbetçi sunumu ile, “Sağlık Merkezi” programı Meral Karadağ sunumu ile, “8. Etap” programı Murat Öztürk sunumu ile, “Bu Ülke” programı Belkıs Kılıçkaya sunumu ile, “24 Portre” programı Zeynep Türkoğlu sunumu ile, “Reel Ekonomi” programı Sadi Özdemir sunumu ile, “24 Kafe” programı Billur Aktürk sunumu ile, “Kahve Molası” programı Beyza Hakan sunumu ile, “Hava Durumu” programı Eldebiran Ayan sunumu ile”, “Modaretör” programı Helin Aslan, Kaan Yakuphan, Ardan Zentürk sunumu ile, “Akşam Haberleri” programı Hakan Yakuphan sunumu ile, “Moderatör Haftasonu” programı İbrahim Güneş ve Kahraman Poyrazoğlu sunumu ile, “Haftasonu Gün Ortası” programı İlknur Sağlam ve Ebru Doğan sunumu ile, “Hafta Sonu Akşam Haberleri” programı Helin Aslan ve Serkan Bayram sunumu ile, “Haber Bülteni” programı İlknur Sağlam sunumu ile, “Tekno Alan” programı Merve Maviş Sunay sunumu ile, “Haber Bülteni” programı Serkan Bayram sunumu ile, “Hasta Sonu Haber Bülteni” İlknur Sağlam ve Ebru Doğan sunumu ile, “Hafta Sonu Hava Durumu” programı ise Eldebiran Ayan sunumu ile 24 TV televizyonunda ekranlara gelmektedir.

24 TV televizyon kanalını resmi internet sitesi üzerinden de canlı yayın olarak izleme imkanınız bulunmaktadır. Ayrıca kanalın Facebook, İnstagram ve Twitter gibi sosyal medyalarda hesapları bulunmaktadır. Güncel olarak yayın akışı hakkında bu kanallar aracılığı ile de bilgi edinebilirsiniz.