A Para

A Para Canlı İzle

Ülkemizin en öneli medya gruplarından bir tanesi olan Turkuvaz Medya Grubu milli ekonomi hakkında bilgileri seyircilerine aktarmak adına A Para televizyon kanalını yayın hayatına başlatmıştır. Kanal isminden de anlaşılacağı üzere ekonominin nabzı şeklinde yorumlanmaktadır. Ekonomi sektörünün analizinden, finans haberlerine, son dakika gelişmelerinden, piyasanın durumuna kadar her türlü ekonomik gelişme bu kanalda izleyicilere anlık olarak sunulmaktadır. Aynı zamanda ekonomi haberleri gelen uzman konuklar ile birlikte de değerlendirilmektedir. HD yayın yapan bu kanal, tematik bir kanal olması sebebi ile sadece ekonomi konusunda haberlere ve programlara yer vermektedir. Tabii ki ekonomi çok geniş bir kavramdır. Bu nedenle spor ekonomisinden, dijital dünyaya, eğitimden, turizme kadar çok çeşitli konularda programlar A Para televizyon kanalında bulunmaktadır.

A Para
A Para

A Para Televizyon Kanalı Nasıl İzlenir?

A Para Türksat 11999 frekansından seyredilmektedir. Digitürk 43. Kanalda, Tivibu 44. Kanalda, D-Smart 52. Kanalda, Kablo TV 77. Kanalda, Turkcell TV Plus 48. Kanalda A Para televizyon kanalını bulmak mümkündür. Bu televizyon kanalında en güncel ve anlık olarak ekonomi olayları sunulmakta ve eko-siyaset programlarında da bu gelişmeler analiz edilerek masaya yatırılmaktadır. Bu analiz ekonomi alanında uzman olan kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Dopdolu içeriği ile dinamik bir şekilde yayın hayatına devam eden A Para, aynı zamanda ülkemizden ve dünyadan birçok filmi, anne ve bebek programlarını ve emlak piyasasını da izleyicilerine göstermektedir.

17 Eylül 2018 tarihinde yayın hayatına başlayan A Para televizyon kanalı, henüz 1 yıllık çok yeni bir kanaldır. A Para televizyon kanalının kendine ait bir web sitesi bulunmamaktadır. Aynı medya grubuna ait olmaları sebebi ile Sabah Gazetesi web sitesinden A Para kanalına da ulaşılabilmektedir. Canlı seyretmek isteyenler yalnızca televizyondan değil, aynı zamanda internet üzerinden de seyredebilir.

A Para Televizyon Kanalı Programları Hakkında Bilgi

Ekonomide Sabah, A Para Bugün, A Para Gün Ortası, A Para Gündem, Paranın Yönü, Ana Haber Bülteni, Türkiye’nin Yarını, Dünya Piyasaları, Seans Öncesi, Paranın Rotası, Emtia Notları, Teknoloji Çağı, Banka Hesabı, Piyasa Gündemi, Ekonominin Sigortası, Ekonomi Notları, Şirket Raporu, Finasnın Merkezi, Z Raporu, Dünya Markası, Bunları Konuştuk, Ekonomi Masası, Dünyanın Rengi, Paranın Rotası, Türk İşi, Tarladan Sofraya, Faizsiz Ekonomi, Çarklar Dönüyor, İyilik Peşinde, A Pus, Enerji Hattı, Alışveriş Zamanı, İş’te İnsan, Yüksek Topuklar, İhracatın Yıldızları, Ekonominin Kumaşı, KOBİ Platformu, Gündem Dışı, Tematik Belgesel Kuşağı, Dijital Çağı, İzlence, Bize Sorun, Tematik Film Kuşağı, Ankara Masası, İzlence, Evin Yolu ve Yakın Plan bu kanalda yayınlanan programlardır. Görüldüğü üzere A Para’da yalnızca ekonomi haberleri sunulmamaktadır. Her ne kadar ağırlıklı olarak ekonomi temalı konulara yer verilse de teknoloji, belgesel, film, spor, alışveriş ve benzeri konularda da televizyon programları bu kanalda izleyicilerin karşısına çıkmaktadır.

Buradan aynı zamanda döviz, altın, tahlil – bono, yurtdışı piyasası gibi pek çok alanda bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda Web Tv başlığı altından kanalın programlarını takip edebilirsiniz. Piyasalar başlığı altında da o günün bütün gelişmeleri burada yer almaktadır. Televizyondan takip edemediğiniz bütün bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Ekonomik anlamda her vatandaşın bilmesi gereken bütün bilgiler ve gelişmeler en doğru ve en güncel şekilde A Para televizyon kanalında bulunmaktadır. Ekonomi uzmanları, yatırım danışmanları, yatırım yapacak ve bu konuda bilgiye ihtiyacı olan vatandaşlar her  türlü önemli gelişmeye buradan erişebilmektedir. Milli Ekonomi kanalı olan A Para, ekonomik temasındaki en doğru ve güncel bilgiyi vatandaşlara sunmaktadır.

Canlı TV Kanalları