Anadolu RTV

Anadolu RTV Canlı İzle

Anadolu RTV kanalı Anadolu Grup’a bağlı olarak kurulmuştur. Televizyon ekranlarının en çok takip edilen kanalları arasında bulunan kanal Nevşehir Kapadokya merkezli olarak yayın yapmaktadır. Ülkemizin eşsiz güzelliklerinden biri olan Nevşehir’de yayın yapan kanal oldukça geniş izleyici kitlesine sahiptir. İzleyicilerin memnuniyetini sağlayacak yayın anlayışı ile birlikte kendilerini her geçen gün geliştirmektedirler. 

Anadolu RTV
Anadolu RTV

Anadolu RTV kanalının bünyesinde bulunan ekip de daha önceleri benzer işlerde çalıştığı ve tecrübe edindiği için kanal içerisinde program sunuculuğunda oldukça başarılıdır. Genel olarak Kapadokya’nın tanıtımı ve programları şeklinde ilerleyen kanal içeriğinin takipçisi çok fazladır. Sadece yerel izleyici kitlesine sahip olmayan kanal ülke çapında bilinerek ve sevilerek izlenilmektedir. 

Anadolu RTV İnternet Sitesi

Kanalın kendisine ait bir internet sitesi bulunmaktadır. Nevşehir Kapadokya’nın yerel televizyonu olarak güncel içerik paylaşımlarında bulunmaktadırlar. Ana haber bülteninin haberlerini yayın kesitleri halinde kendi sitelerinde yayınlamaktadırlar. Böylelikle canlı yayını kaçıran izleyicilerin internet sitesi üzerinden takip etmesi ve izlemesi sağlanmaktadır. Sadece haber içeriği yayınlamayan Anadolu RTV, internet sitesi üzerinden canlı ayın olanağı da vermektedir. Böylelikle canlı yayının internet olan her merkezde izlenmesi sağlanmaktadır.

İnternet sitesinin de tıpkı televizyon kanalında olduğu gibi sıkı takipçisi bulunmaktadır. Güncel içeriklerin yayınlanması ile birlikte kanal takipçileri sık sık siteye uğramaktadır. Bununla birlikte kanala iş başvurusunda bulunmak isteyen kişiler de site üzerinden iletişim bölümü ile başvuruda bulunabilmektedir.

Anadolu RTV Radyo Yayını

Kanalın internet sitesinden sonra bir de radyo yayını yaptığı bir radyo kanalı vardır. Genel olarak araç içerisinde seyir halindeyken dinlenen radyo yayınları oldukça beğenilmektedir. Haber bülteni gibi birçok çeşitlilikte olan programların radyo yayını halinde sunulması kanalın takipçileri tarafından sevilmektedir. Böylelikle kanalın yayınları hiçbir zaman aksamayarak takip edilebilmektedir.

Anadolu RTV kanalı olarak yıllardır verdikleri radyo yayınları ile birlikte oldukça geniş bir takipçi kitlesine ulaşmıştırlar. Diğer yerel kanallar gibi sadece tek bir alana yönelmektense geniş bir yelpazeye ulaşmaları kendilerinin farkını ortaya koymaktadır. Gurbette olan memleketliler için de vazgeçilmez olan radyo yayınları sevileler takip edilmektedir. Bunun yanında bölgeye gelecek olan turistler için de rehber tadına yayınlar da vardır. Bu radyo yayınları ile birlikte bölge ile ilgili bilgi sahibi olunabilmektedir. Anadolu RTV kanalının turistler için de böyle bir katkısı bulunmaktadır.

Anadolu RTV Bünyesinde Bulunanlar

Kanalın web sitesindeki künye bölümüne göre Yönetim Kurulu Başkanı Osman Koca’dır. Kendisini daha öncelerde pek fazla göz önünde görmemiştik ancak kendisi Anadolu RTV kanalı bünyesinde ciddi işlere imza atılmasını sağlamaktadır. Ekibin çok daha büyümesini ve televizyon hayatlarının çok daha iyi olmasını sağlayarak kanal gidişatını değiştirmektedir. Yayın hayatına başladıkları günden beri kendi vizyon ve misyonları doğrultusundan şaşmayarak yayınlarına devam etmektedirler. İzleyici kitleleri tarafından yakından takip edilerek izlenmektedirler.