Beyaz TV

Beyaz TV Canlı İzle

Yayın hayatına 24 Mayıs 2010 tarihinde başlayan Beyaz TV, Ankara merkezli bir ulusal televizyon kanalı olarak yayın hayatına halen devam etmektedir. Kanalın sahibi olan Osman Gökçek, aynı zamanda kanalın Genel Yayın Yönetmenliği görevini de yürütmektedir. Beyaz TV yayın alanı yalnızca ülkemiz ile sınırlıdır. Televizyon kanalının tam ismi ise, Beyaz Televizyonu’dur. Haber editörlüğü görevinde Murat Erçin bulunmaktadır. Yenimahalle Ankara merkezli olsa da İstanbul’da da Beyaz TV kanalına ait bir stüdyo bulunmaktadır. Web sitemizden Beyaz TV ile ilgili hem yayın bilgilerine hem de birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Beyaz TV
Beyaz TV

Beyaz TV Televizyon Kanalı Nasıl İzlenir?

Beyaz TV televizyon kanalı hem canlı olarak televizyondan, hem bilgisayardan hem de mobil olarak cep telefonu ya da tabletlerden izlenebilmektedir. Kanalın kendi web sitesi dışında farklı canlı yayın yapan internet sitelerinden de izlemek mümkündür. Aynı zamanda kanalın mobil ortamda izlenme imkanı da bulunmaktadır. İnternete bağlı olmak Beyaz TV izlemek için yeterli bir kriterdir. Mobil uygulama ile programlar hakkında hem bilgi sahibi olunabilir hem de en güncel bir şekilde yayın akışına erişebilir. Haber bültenleri ve bu kanalda yayınlanmış olan tüm programlar kesintisiz ve kaliteli görüntü ile mobil olarak da seyredilebilmektedir. Sloganı olan Hayatın Rengi sloganına uygun olarak Beyaz TV, hizmet vermeye devam etmektedir. Televizyonlarda ise, Türksat 4A 12380 frekansı ile, V (dikey) Batı polarizasyon, 27500 symbol rate ve 3/6 fec. İle Beyaz TV televizyon kanalına ulaşmak mümkündür. Aynı zamanda D-Smart 40. Kanalda, Teledünya 36. Kanalda, Tivibu 31. Kanalda, Digitürk 36. Kanalda, Kablo TV 35. Kanalda ve Turkcell TV Plus 3. Kanalda izleme imkanı bulunmaktadır. Uygu üzerinden Beyaz TV’ye ulaşamıyorsanız, uzaktan kumanda ile bu kanalı bulmanız çok basit. Menü ya da Setup yazan düğmelerden giriş yaparak Beyaz TV kanalına ulaşmak çok basit bir işlemdir. Kanal Arama, Manuel Arama, El ile Arama gibi televizyonlarda farklı şekilde adlandırılan menü isimleri ile frekans bilgilerine 12380 yazdığınızda Beyaz TV kanalına ulaşabilir ve izlemeye başlayabilirsiniz. Frekans bilgilerinden sonra sembol oranı, polarizasyon ve Fec kodunun da girilmesi gerekmektedir.

Beyaz TV Televizyon Kanalı Programları Hakkında

Beyaz TV televizyon kanalında siyasi, haber, spor, magazin, yaşam, sağlık, aktüel, güncel, dizi, iş dünyası, dini, gezi, ekonomi ve eğlence alanlarında çok sayıda televizyon programı yayınlanmaktadır. Siyasi konulu programlar; Dinamit, Ortak Akıl, Sürmanşet, Ne Var Ne Yok, 7. Gün programları yer almaktadır. Haber programlarında ise, Beyaz Ana Haber, Hafta Sonu Ana Haber ve Uyan Türkiyem programları yayınlanmaktadır. Spor alanında da Beyaz TV televizyon kanalında Beyaz Futbol ve Derin Futbol programları yayın hayatına güncel spor konuları ile devam etmektedir. Magazin de Beyaz TV’de yer alan konular arasındadır. Hafta içi her sabah magazin alanında Söylemezsem Olmaz programı ekranlara gelmektedir. Beyaz TV’nin yaşama dair programları ise Uzat Elini ve Hayatta Her Şey Var programlarıdır. Sağlık alanında da Beyaz TV televizyon kanalında Sağlık Zamanı ve İyi Ki Varsın televizyon programları yer almaktadır. Aktüel anlamda Yok Artık ve Giji-Hal programları Beyaz TV ekranlarında görüntülenirken, güncel konu başlığında ise Her Açıdan ve Tweet Dünyası programları yer almaktadır. Bir dönem oldukça seyredilen Sakarya Fırat televizyon dizisi Beyaz TV Ekranlarında izleyiciler ile buluşmaktadır. Ekopazar programı ile iş dünyasından bilgiler seyircilere aktarılmakta ve Kur’an-i Kerim Cüz programı ile de dini bilgiler verilmektedir. Belma Belen’le Geziyoruz, Marka Şehirler programları da gezi ve ekonomi temalarında bu kanalda sunulan programlar arasında yer almaktadır.