ÇAY TV

Çay TV Canlı İzle

Çay TV, Rize merkezli olmak üzere 2 Mart 1995’te yayın hayatına başlamıştır. Karadeniz merkezli yayın yaparak bölge halkının ilgisini oldukça çekmektedir. Kurulduğu günden bu yana Karadeniz bölgesindeki en iyi televizyon kanalları arasına girmiş ve ülke gündemi için önemli bir konuma gelmiştir. Zamanında kendisi için kötü olaylar yaşan Çay TV daha sonrasında kötü günleri geride bırakarak yayın akışına devam etmiştir.

Genel olarak gurbette olan Rizeliler tarafından takip edilse de ülkemizde pek çok bölgeden izleyeni bulunmaktadır. Tam olarak ciddi bir izleyici kitlesine sahip olmasa da hiç az sayılamayacak bir izleyici kitlesine sahiptir. Televizyon yayınları olarak gösterdikleri farklılık ve yayın anlayışı diğer kanallardan farklı bir özellik olarak karşımıza çıkmıştır. Kanalın bünyesinde bulunan çalışanlar da bu anlayışa uyarak program sunuculuğunu gerçekleştirmektedir.

Çay TV
 Çay TV

 

Çay TV Programları

Kanalın içerisinde birçok program içeriği bulunmaktadır. Bu program içeriğinin çeşitliliği ise spordan haber bültenine, yöresel gezintiden sağlığa kadar uzanmaktadır. Her türlü izleyici kitlesinin isteğini yerine getirecek şekilde çeşitliliğe sahip olan Çay TV diğer televizyon kanallarından böylece ayrılmaktadır.

Kanalın izleyici kitlesi genel olarak haber bültenini ve yöresel programları takip etmektedir. Yöresel programlar olarak bölgesel tanıtım ve yemek kültürü bulunmaktadır. Son derece bilgi verici program kuşağı olan içerikler birçok izleyicinin ilgisini toplamaktadır.

Çay TV Kimin?

Birçok kaynağa göre kanalın sahibi Cemal Külünoğlu’dur. Kendisi kanalın kuruluşunda bulunmuş ve bugünlere gelmesini sağlamıştır. Kanalın 1995’te yayın hayatına geçmesine karşın 31 Ağustos 2005’te uydu yayınına geçmiştir. Böylelikle çok daha fazla izleyici kitlesine ulaşılmıştır. Şu anda günümüzde D-Smart gibi diğer yayın sağlayıcılarında da kolaylıkla bulunmaktadır. Yayın ağlarının çoğalması ve herkesin evinde televizyon olması ile izleyici kitlesi günden güne artmıştır.

Çay TV sadece televizyon ile sınırlı kalmayıp internette de faaliyet göstermektedir. İnternet sitesinde herkesin ulaşabileceği bir canlı yayın platformu oluşturulmuştur. Televizyona erişimi olmayan kişiler için oluşturulan bu canlı yayın platformu ile internetin olduğu her yerde yayının takip edilmesi sağlanmaktadır.

İnternet sitesinde canlı yayın platformunun yanında program tekrarları ve ana haber bülteninin tekrarı da bulunmaktadır. Canlı yayınları kaçıran Çay TV izleyicileri için son derece önemli olan bu özellik ile birlikte izleyici kitlesi hiçbir şekilde kopmayarak sonradan da izleyebilmektedir. Kanalın sosyal medya hesapları aktif bir şekilde kullanılmaktadır ve birçok kişi tarafından takip edilmektedir. Çeşitli önemli haberlerin yayınlanması ile izleyici kitlesi hiçbir şeyden habersiz kalmamaktadır. Kanal ile ilgili de önemli gelişmeleri bu şekilde sunmaktadırlar. Çay TV yönetimindeki değişikler ve diğer bütün değişikler izleyicilere aktarılmaktadır. Uzun yıllardır izleyicilerine sundukları yayın kuşağı ile birlikte her yaştan izleyici kitlesine sahip olmuşlardır. Kanalın kendini sürekli yenileyen özelliği ile birlikte her geçen gün farklı içeriklerle karşılaşmak mümkündür. 

Etiketler: çay tv, çay tv canlı, çay tv frekans, çay tv izle, cay tv, çay tv haber, çay tv canlı yayın, çay tv yayın akışı, çay tv canlı izle, çay tv frekansı