DHA TV

DHA TV Canlı İzle

DHA TV, Demirören Haber Ajansı’nın bir televizyon kanalıdır. Kanal ülkemizde ve dünyada geniş çaplı faaliyet göstermektedir. Diğer haber kanallarından farklı olarak sadece Türkiye ile sınırlı kalmamakla birlikte dünyanın her noktasından haberleri yayınlamaktadır. Tarafsız bir şekilde yayınladıkları haberler ile birlikte birçok izleyicinin dikkatini çekmektedirler. Böylelikle son yıllarda oldukça iyi bir yükselişe geçmiştirler. DHA TV olarak televizyonda birçok haber kanalından önde gelmektedirler. Genel olarak oldukça köklü bir geçmişe sahip olmaları ile birlikte haber yayıncılığını en iyi şekilde yapmaktadırlar.

Haber kanalı olarak karşımıza çıkmalarının yanında standart konulara değinmek yerine oldukça geniş bir haber yayınını oluşturmaktadırlar. Spordan ülke gündemine kadar geniş bir konu çeşidine sahip olmaları ile sadece siyaset ya da sadece spor haberleri yayınlamamaktadırlar. Bu yüzden de diğer haber kanallarından farklı bir ilerleyişe sahiptirler.

DHA TV İNTERNET SİTESİ

Kanalın internet sitesinde birçok haberin yazılı hali ve video hali bulunmaktadır. İnternet teknolojisinin hayatımıza girmesi ile birçok haber kanalının internet sitesi oluşmuştu. DHA TV de kendi internet sitesini kurarak canlı tv izleme fırsatı olmayan kişiler için haber yayıncılığına devam etmektedir.

İnternet sitelerinin kullanıcı odaklı olması onları farklı kılmaktadır. Kolay okunabilir tema ve altyapı ile birlikte haber okumayı zorlaştıran etmenler tamamen ortadan kaldırılmıştır. Böylelikle çok daha rahat bir haber sitesi ortaya konulmuştur.

Sitede var olan bütün haberler daha rahat ulaşılması için kategoriler halinde gruplandırılmıştır. Bununla birlikte ülke ve dünyanın her bir yanından haber almak niyeti ile dışarıdan haber alma özelliği de siteye eklenmiştir. Belirli koşullar dahilinde site üzerinden haber gönderimi sağlanabilmektedir. DHA TV için oldukça verimli özellik olan haber gönderme özelliği sitenin aktif bir şekilde işlemesini sağlamaktadır.

DHA
DHA

DHA TV Kimin?

Kanal televizyonda oldukça rağbet görmesi ile birçok kişinin aklında kanalın kimin olduğu soruları belirmişti. Çeşitli haberlerde de yazdığı gibi DHA TV’nin başında Salih Zeki Sarıdanışmet bulunmaktadır. Kendisini daha öncelerde benzer konumlarda görmüştük. DHA şu anda Demirören Holding’e bağlıdır.

Kanal günümüzde oldukça fazla izlenmektedir. Birçok haber kanalından farklı olarak da sürekli aynı haberleri yayınlamamaktadırlar. Sürekli güncel ve yeni haberler ile ülke ve dünya gündemine değinmektedirler. DHA TV olarak sahip oldukları vizyon ve misyon dahilinde uzun bir süredir yayınlarına devam etmektedirler.

Haber yayıncılığı konusunda tecrübenin verdiği artı ile birlikte tarafsız ve oldukça akıcı bir üslupla yayınlarını yapmaktadırlar. Kendi hedefleri dahilinde sadece Türkiye ile sınırlı kalmayarak dünyanın birçok yerindeki haberleri ekranları taşımaya özen göstermektedirler.

Kendi başarılarından biri olarak yakın bir zamanda da haber fotoğrafçılığı alanında bir ödül de almıştırlar. Böylesine bir başarıya imza atmaları da kendi gelişimleri için güzel bir adım olmuştur. Birçok haber kanalı tarafından da tebrik edilmiştir.

Etiket: dha canlı, dha canli, dha canlı yayın, dha canlı izle, dha canlı yayın izle, dha haber canlı, dha canli yayin