TEVE2

Teve 2

Şimdiki ismiyle Teve2, aslında 2008 yılında yayın hayatına başladı. İlk yayına başladığı zaman ismi TNT kanalıydı. Turner Broadcasting System’in Türkiye yatırımı olarak yayına başlayan kanal 2012’de Doğan Yayın Grubu tarafından satın alındı ve adını TV2 olarak değiştirerek yayın hayatına devam etti. TV2 adıyla 2016’ya kadar yayın yapan kanal imaj değişikliği ile teve2 adını alarak yayınlanmıştır.  Teve2 Doğan medya gurubunun satışı sonrası Demirören ailesine geçmiştir. Eko TV Televizyon ve Radyo Yayıncılık A.Ş. şirketi bünyesindedir. Şirket Demirören Grubuna aittir. Teve2 genel izleyici grubuna yayın yapan bir kanaldır. Bu yayınlar sitemizden teve2 canlı yayın izle seçeneğimiz ile 7 gün 24 saat kesintisiz takip edebilirsiniz. Teve2 ülkemiz başta olmak üzere Kıbrıs ve Azerbaycan da da severek izlenilen ulusal kanallarımızdan biridir. Teve2 yayın akışı, özellikle Kanal D döneminde sevilerek izlenilen dizilerin tekrarlarını yayınlamaktadır.

Teve2 Programlar, Dizi ve Sinema Keyfi        

Teve2 canlı izle programlarının yanı sıra en çok sevilen özelliği Kanal D’de yayınlanan ve yayınlandığı dönemlerde çok sevilen birçok dizinin tekrarlarını yayınlıyor olmasıdır. Bu diziler arasında yer alan Yaprak Dökümü, Fatmagül’ün Suçu Ne?, Binbir Gece Masalları, Küçük Ağa, Akasya Durağı, gibi fenomen diziler gün içerisinde belirli kuşaklarda ve gece yarısından sonra yayınlanmaya devam etmektedir. Bu diziler, Türkiye’de olduğu kadar Azerbeycan ve Kıbrıs halkının da çok sevdiği diziler olmuştur.  Teve 2 dizileri, özellikle nostaljik dizileri seyretmek için en çok tercih edilen kanallardan biridir. Hafta içi her akşam 23.30’da yayınlanan Kanıt da Teve2’nin sevilen bir diğer dizisidir. Gülse Birsel’in yazıp oynadığı başrollerinde Beyazıt Öztürk, Hasibe Eren, Gupse Özay, Olgun Şimşek, Sarp Apak  gibi birçok sevilen oyuncunun yer aldığı komedi dizisi haftaiçi her akşam 21.00’de Teve2 ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor. 

Yabancı uzun soluklu diziler arasında yerini alan Brezilya dizileri de Teve 2’de yerini alıyor. Geçmişin Gölgesinde ve Şöhretin Bedeli isimli Brezilya dizileri en az Türk dizileri kadar ilgi görmekte…

Kelime Oyunu

Ekranların fenomen yarışması “Kelime Oyunu” Ali İhsan Varol’un keyifli sunumuyla teve2 ekranlarında yer almaya devam ediyor. Teve2  Kelime oyunu  her gün 19.00’da yayınlanmakta ve hatırı sayılır bir izleyici kitlesi bulunmaktadır. Kelime oyunu Teve 2 programları arasında en sevilen yarışma programıdır.

Derya Baykal’la Gülümse

Teve 2 canlı izle programlarından biri olan Derya Baykal’la Gülümse özellikle ev hanımlarının sıkı takip ettiği programlardan biridir. Programda yemekten, eski eşyaları yenileme, örgü, dikiş konularına kadar birçok konu başlıkları yer alırken, sağlık köşesinde de günümüz rahatsızlıkları ile ilgili uzman görüşlerine yer vermektedir.  Hafta içi her gün saat 14.00’te ekran başına kilitleyen Teve 2 Derya Baykal ile izleyici toplamaya devam ediyor.

Rehber

Mert Savaş’ın hazırlayıp Türkiye’yi gezerek sunduğu program Rehber, Teve 2’nin Pazar günü saat: 13.30’da yayınlanan değişmez programı olmuştur. Türkiye’yi karış karış gezen Mert Savaş’ın farklı bakış açısıyla ekranlara yansıyan program Teve 2 Ekranlarında yerini alıyor.  

Çok Gezenti

Bir başka gezi programı olan “Çok Gezenti” Teve 2 ekranlarında ülke ülke gezmeye, yaşadıklarını ekrandan bizlere aktarmaya devam ediyor. Her pazar günü 12.15’te Teve 2’de izleyenleri ile buluşuyor.

Kadın Dokunuşu

Cumartesi günleri Teve2’de bu sezon başlayan yeni bir program var adı Kadın Dokunuşu… Seren Fosforoğlu’nun sunumu ile ekranlara gelen Kadın Dokunuşu, sağlıktan, modaya, güzellikten, çocuk bakımına, ilişkilerden hayata ve kadına dair her şeye farklı bakış açısıyla izleyenleri ekran başına çağırıyor. Her cumartesi 10.45’te başlayan program Teve2’nin vazgeçilmez programlarından biri olmaya aday.  Teve 2 canlı yayın programlarından biri olan “Kadın Dokunuşu”  Teve2 stüdyolarından yayın yapıyor.

Beni Takip Et

Canlı Teve2  programları arasına yeni bir program olarak girecek olan “Beni Takip Et” isimli yarışma programı çok yakında Jess Molho’nun sununmuyla Teve2 ekranlarında yerini alacak. Özellikle interaktif bir program olarak tasarlanan yarışma programında sosyal medya tutkunları fenomen olabilmek için yarışacak. Teve 2 ve Endeğer Yapım ortaklığı ile gerçekleştirilecek olan yarışma programının sponsoru da Vadistanbul Alışveriş Merkezi…Geleneksel medya ile sosyal medyanın gücünün birleşim programı olacak yarışma bakalım Teve2’ye neler kazandıracak…

.