TJK TV

TJK Canlı İzle

İşte karşınızda TJK TV! At yarışı hiçbir zaman sadece at yarışı değildir! Kimilerine göre dünyanın en büyük eğlencesi, kimilerine göre kumar, kimilerine göre ise bir şans oyunu ama tutkunları için sadece ve sadece at yarışı! Ganyan bayinde başlayıp 6. ayakta biten bu heyecanı şimdi bizde sizlerle paylaşıyoruz.

Türkiye’de büyük bir kitle her gün Türkiye Jokey Kulübü tarafından düzenlenen eğlenceli yarışlar sayesinde ekrana kitleniyor. Atlar pistte, sevenleri ise hipodromlarda ve ekranları başında bu büyük heyecana ortak oluyor. TJK televizyonu ise bu işin ayrılmaz bir parçası. Her gün bir başka yarışı canlı olarak yayınlıyor, yarış öncesi ve sonrası yorumlarla, bilgilerle at yarışı sevenleri misafir ediyor. TJK TV canlı yayını 2004 yılından beri kesintisiz olarak izlenebilmektedir.

TJK TV
TJK TV Canlı Yayını

TJK TV Yayın Akışı

Haftalar bittiğinde ise maç özetlerine benzer şekilde yarışların özetleri ekrana getirilir ve programlarda uzmanları tarafından yarışların değerlendirmesi ve geleceğe yönelik tahminleri yapılır. Bugüne kadar bir çok heyecanlı yarışı ekranlara getiren kanal yayınlarında kaliteyi her gün arttırmayı amaç edinmiş ve zamanla kendisini geliştirmektedir. İzleyicileri her türlü istek, dilek ve şikayetlerini kanala TJK resmi sitesinin bize ulaşın sayfasından iletebilmektedir.

Kanalda yarışlar ve TJK TV sonuçları dışında hafta boyunca atların ve jokeylerin idmanları, röportajları ve onlar hakkında hazırlanan özel programlarda yayın akışında kendine yer bulmakta ve canlı olarak izlenebilmektedir.

Birçok TJK izleyicisi ise sadece yarışları için değil aynı zamanda müzikleri içinde kanalı takip etmektedir 😉

Yılbaşında özel günlerde ve Gazi Koşusu gibi özel yarışlarda ise o günlere özel hazırlanmış programlar kanalda yer almaktadır.

Türkiye Jokey Kulübü tarafından kurulan ve yönetilen TJK TV’nin açılımı ise Türkiye Jokey Kulübü Televizyonudur.

TJK TV Nasıl İzlenir?

At yarışı sevenlere özel olan bu kanal sitemizde canlı HD yayın ve kesintisiz olarak izlenebilmektedir. Ayrıca birçok dijital platformda ve uyduda da yayın yapmaktadır. Uydudan kesintisiz yayın için TÜRKSAT 3A uydusunun 11012 V 30000 5/6 frekansı kullanılmaktadır. Digitürk 81. kanal, Dsmart 74. kanal, Tivibu 83 kanal TJK Televizyonu için ayrılmıştır.