Tüm Kanallar

Show TV

Show TV

Show TV Canlı Yayını

Kanal D

Kanal D

Kanal D Canlı Yayını

ATV

ATV

ATV Canlı Yayını​

Star TV

Star TV

Star TV Canlı Yayını

TRT 1

TRT 1

TRT 1 Canlı Yayını​

İdman TV

İdman TV

İdman TV Canlı Yayını

ntv-canli-yayin

NTV

NTV Canlı Yayını

ulke-tv-canli-yayin

Ülke TV

Ülke TV Canlı Yayını

HaberTürk

HaberTürk

HaberTürk Canlı Yayını

Halk TV

Halk TV

Halk TV Canlı Yayını

bloomberght

BLOOMBERG

Bloomberg HT Canlı Yayını

CNN Türk

CNN TÜRK

CNN Türk Canlı Yayını

trt-spor

TRT Spor

TRT Spor Canlı Yayını

TJK TV Logo

TJK TV

TJK TV Canlı Yayını

Beyaz TV

Beyaz TV

Beyaz TV Canlı Yayını

A Haber Canlı İzle

A Haber

A Haber Canlı Yayını

TGRT

TGRT HABER

TGRT Haber Canlı Yayını

A Para

A Para

A Para Canlı Yayını

A Spor

A Spor

A Spor Canlı Yayını

a2 TV

A2 TV

A2 TV Canlı Yayını

tv8

TV 8​

TV 8 Canlı Yayını​

fox tv

FOX TV

FOX TV Canlı Yayını

fx tv

FX TV

FX TV Canlı Yayını

TEVE 2

TEVE 2

TEVE 2 Canlı Yayını

A Haber Canlı İzle

Kanal 7

Kanal 7 Canlı Yayını

24 TV

TV 24

Kanal 24 Canlı Yayını​

Diyanet TV

Diyanet TV

Diyanet TV Canlı Yayını

Ekotürk TV

EkoTürk TV

EkoTürk TV Canlı Yayını

KON TV

KON TV

KON TV Canlı Yayını

olay tv

Olay TV

Olay TV Canlı Yayını

Kral TV

Kral TV

Kral TV Canlı Yayını​

lalegül tv

Lalegül TV

Lalegül TV Canlı Yayını

Ekotürk TV

EkoTürk TV

EkoTürk TV Canlı Yayını

KON TV

KON TV

KON TV Canlı Yayını

olay tv

Olay TV

Olay TV Canlı Yayını

 

TÜM TV Kanalları

Arayıp bulamadığınız, izlemek isteyip izleyemediğiniz tüm kanallar bu sayfada. Ülkemizde yüzlerce TV kanalı var, hepsini tek tek bilmek imkansız ancak sizin için sitemizde bulunan tüm tv kanallarını bir araya getirdik. İyi seyirler!

Televizyon ve medya artık hayatımızın her yerinde. Sabahları yayınlanan haber kanallarından tutun akşama yayınlanan dizilere kadar tüm günümüzü sıkılmadan geçirebileceğimiz bir mecra olarak hayatımızın merkezinde kendini var etti. Tüm kanallar, belli bir politika etrafında izleyiciye dizi ve program sunmakta. Gelin hep birlikte Türkiye’de var olan tüm kanalları, programlarını ve reytinglerini inceleyelim.
Öncelikle var olan tüm kanallar belli dönemler içerisinde yayın politikalarını değiştirmişlerdir. Bu yüzden de yayınlanan diziler, programlar ve özellikle de içerikleri zamanla değişmektedir. Çoğu kişinin çocukluk zamanına denk gelen Show Tv. Acun Ilıcalı’nın programlarını Show Tv’den çekmesinin ardından bir sekteye uğramış izlenmemeye başlanmıştı. Tüm kanallarda var olan bir sorun olan reyting oranlarının düşmesi ise mutlaka yeni programları ve dizilerin ortaya çıkmasına da olanak sağlamıştır. Show Tv ise ardından sağlam kadrosu ve sağlam dizi senaryoları ile televizyon dünyasına geri dönüş yapmış ve reyting rekorlarını kırmaya bıraktığı yerden devam etmiştir.

Haber kanalları, müzik kanalları da bu değişikliğe uyum sağlamaya çalışmaktadırlar. Kanal D ise çocukluğumuzda sabah kuşağında var olan çizgi film kuşağını kaldırmış, yerine haber programlarını yerleştirmiştir. Diğer tüm kanallar da böyle bir değişikliğe gitmişlerdir. Geçen yıllarda getirilen yeni bir düzenleme ile evlendirme programları tüm kanallardan kaldırılmış ve yerlerine daha farklı programlar yapmaya başlamışlardır. Evlendirme programları açıkçası hiç yayın hayatına girmemesi gereken, aile yapısını bozan türden programlardı. Bu yüzden daha hiç başlamadan gerekli düzenlemeler ile tüm kanallardan kaldırılmalıydı. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi televizyon dünyası reytinglere göre şekil almaktadır. Reytingler ne kadar iyi ise tüm kanallar o programları yayınlıyor ya da yayından kaldırıyorlar. Evlendirme programlarının kaldırılmalarının ardından ise reytinglerini arttırmak amacı ile yemek programları ortaya çıkmaya başladı. Gelinler ve kayınvalideler ya birlikte ya da karşılıklı yarışıyorlar. Hemen hemen tüm kanallarda mutlaka yemek programlarına rastlayabilirsiniz. Peki, asıl soru ne olmalı? Evlilik programları aile yapısını bozmaktaysa sadece reyting amacı ile yayın hayatlarına giren yemek programları hayatımızı nasıl etkiliyor? Ne yazık ki Türkiye’de yayınlanan yarışma programları kaos üzerine hazırlanıyor. Yarışmaların içerikleri ve yarışmacıların davranışları Türk toplum yapısını bozmuyor mu? Tüm kanallar yarışmaları ve yarışmacıları neye göre seçmekte? Yarışmacılar belli bir senaryo üzerinden mi yarışıyorlar? Sosyal medyada sıklıkla rastladığımız ve herkes tarafından da düşünülen bu durum, programların inandırıcılığını azaltmaktadır. Aslında oyuncular belli ajanslardan seçilen oyuncular gibi yansıtılırken belli senaryolar üzerinden yarışıyorlarmış gibi duruyor.

Yayın hayatına baslayan her yarışma örneğin şu anda Fox Tv’de yayınlanan ‘Yaparsın Aşkım’ adlı program izleyenleri ve yarışmacıları nasıl etkilemekte. İzleyenler bilir yarışmalar sırasında eşler birbirlerine çirkin sözler söyleyebiliyorlar. Bu ve bu gibi durumlara diğer kanallarda da rastlayabilmekteyiz. İnsanlar tüm özellerini televizyon kanallarında açıkça anlatabilir duruma geldi. Hayatlarımıza giren sosyal medya ve fenomen kavramı bizleri maalesef bu hale getirdi. İnsanlar artık televizyonu bir araç olarak görüyor ve tüm kanallarda var olan her yarışmaya katılarak kendilerini televizyon üzerinden tanıtıp sosyal medyada da ünlü olmaya çalışıyorlar. İşte tam olarak bu durum bizleri şeffaflaştırıyor ve her şeyimizi anlatma gereksinimi duyduruyor. Tüm kanalların Reyting kaygısı bir yana artık fenomen yani ünlü olma kaygısı insanlarda var olmaya başlıyor. Programlar ve yarışmalar da insanlara bu olanakları sonuna kadar sunuyor.
Umarız bir an önce bu durum düzelir ve insanlar bu yeni teknolojiye ayak uydurmaya çalışırken kendi benliklerini unutmazlar.