UçanKuş TV

Uçankuş TV Canlı İzle

Uçankuş TV kurucusu Can Tanrıyar olmak üzere uzun bir süredir yayın hayatına devam etmektedir. Diğer televizyon kanallarından farklı olarak ise özgün bir altyapıya sahiptir. Sloganları olan “ Türkiye’nin İlk ve Tek Sosyal Yaşam Kanalı”da da belirtildiği gibi hayatın her alanına değinene bir konsepte sahiptirler. Uçankuş TV birçok televizyon izleyicisi tarafından pek fazla bilinmese bile ciddi bir izleyici kitlesine sahiptir. Genel olarak yerel bir televizyon kanalı olmamakla birlikte oldukça yenilikçi bir yapıya sahiptir. Kuruldukları günden bugüne sürekli olarak yukarı gösteren bir ivmeyle hareket etmektedirler. Böylece her geçen gün çok daha fazla izleyiciye ulaşmaktadırlar.

Uçankuş TV
Uçankuş TV

Uçankuş TV Rating Oranları

Uçankuş TV rating olarak ciddi bir ilerleme kaydetmiştir. Genel olarak ratinglerden bahsedecek olursak ortalama 6 ve üzeri rating puanı aldıklarını söyleyebiliriz. Böyle bir izleyici kitlesine sahip bir kanal için oldukça yeterli ve güzel bir rating değeri olduğunu belirtebiliriz. Total olarak da her programın güzel bir puanı bulunmaktadır. Böylece elde edilen kazançlar da yükselerek çok daha iyi bir yayın kuşağı sunulabilmektedir.

Uçankuş TV Programları

Uçankuş TV program çeşidi olarak çok fazla farklı konseptte programa ev sahipliği yapmaktadır. İlk olarak haber bülteni olmak üzere, yemek ve lezzet programları, astroloji ve burç programları, spor programları, giyim programları, yarışma programları, sağlık programları, magazin programları ve konuklu programlar olarak oldukça fazla program çeşidini barındırmaktadır. Uçankuş TV böylelikle ciddi bir izleyici kitlesine hitap etmeyi başarmaktadır. Program çeşidinin fazla olması her insana hitap edilmesini sağladığı için herkes istediği programı izleyebilmektedir.

Sadece televizyonla kalmayıp diğer sosyal mecralarda da aktif olan Uçankuş TV internet sitesinde son derece aktif bir şekilde paylaşımlarda bulunmaktadır. Günümüzdeki internet kuşağına bakacak olursak neredeyse her televizyon kanalının bir internet sitesi bulunmaktadır. Böylelikle herhangi bir geri dönüş ve iletişim sağlanabilmektedir. Bunların yanında sosyal medya hesapları ile birlikte de takipçiler ile anında etkileşime geçilebilmektedir. Uçankuş TV sosyal medya hesaplarından da yayın tekrarı ve program tekrarı sunabilmektedir.

Uçankuş TV Medya Ağı

Uçankuş TV takipçi ve izleyicileri ile birlikte sürekli olarak etkileşim halinde olmaktadır. Kendi web siteleri üzerinde yayınladıkları anket ve diğer birçok etkinlikle birlikte genel kitleyi iyi bir şekilde muhafaza etmektedir. Türkiye’nin en iyi sosyal yaşam kanallarından biri olan Uçankuş TV her yaştan izleyiciyi kendisine çekebilecek güçte olduğu için genel kitlesi her yaştan bulunmaktadır. Yayınlanan programların da ilgi çekiciliği ve özgün tarzları da bu kitlenin kanala ulaşmasını etkilemektedir. Diğer televizyon kanalları gibi sürekli birbirini tekrar eden programlar yerine tamamen özgün fikirler ile oluşturulmuş türünün ilk örneği olan programlara ev sahipliği yapmaktadırlar. Böylelikle her geçe gün kendilerini yenileyerek çok daha farklı işlere imza atmaktadırlar.

Uçankuş TV şu anda ülkemizde ciddi ratinglere sahip olan televizyon kanallarından biri olarak 7/24 yayın yapmaktadır. Yayınları kaçıran izleyicileri için ise internet üzerinden yayın tekrarları yayınlanarak izleyiciler ile buluşturulmaktadır. Samimi ve içten anlatım ve sunum teknikleri ile izleyiciyi ekrana kitlemeyi başaran Uçankuş TV bu ivmeyi hiçbir şekilde bozmayarak yıllar sonra bugünlere gelmiştir. Kanalın kurucusu olan Can Tanrıyar’ın da tecrübe ve bilgisi ile oluşturulan teknik ekip ile birlikte yeni özgün çalışmalarla karşımıza çıkmaktadırlar. Yayın hayatlarına başladıkları günden beri sürdürdükleri vizyon ve misyonları hiçbir zaman değişmemiştir ve bu doğrultuda ilerlemektedirler. Uçankuş TV böylelikle köklü altyapısını geliştirerek izleyicilerine sunmaya devam etmektedir.