Ülke TV

Ülke TV Canlı İzle

Yeni Dünya Medya Grubu’nun Ülke TV, yedi gün 24 saat haber yayını yapan televizyon kanalıdır. Ülke TV, 18 Nisan 2006’da yayın hayatına başladı. Kuruluş yılında Haber 7 olarak çıkan Ülke TV, tarzını da Ülke TV adını aldıktan sonra değiştirdi. Kültür, Sanat, Gezi programlarını portföyüne ekleyen ÜLKE TV, Digiturk, Kablo TV, Tivibu ve Türksat 4A uydusundan izlenebilmektedir.   Ülke TV, 18 Eylül 2014’te Türksat 4A uydusuna taşınmasıyla birlikte HD yayına da geçmiştir.

Ülke TV Eski ve Yeni Programları

Ülke TV, farklı branşlarda çıktığı ilk günden itibaren çok sayıda program yayınlanmıştır. Ülke’de Bugün, Bıçak Sırtı (Arin Gürsoy), Salkım Söğüt (türküler), Açık Deniz (Sadık Yalsızuçanlar), Hayat Tercihtir (Şaban Özdemir), İyi Bak Kendine (Uğur Canbolat), Yaşam Reçetesi, Yaşayan Ekonomi (Nagehan Hüküm), Spor programları, 91.Dakika (Harun Şen & Mustafa Ekşi), Sporman (Harun Şen), Uluslararası Gündem (Taha Dağlı) gibi birçok program sayılabilir. Ülke TV olmadan önce Kanal 7 döneminden itibaren akılda kalan ve şimdilerdeki programlardan birkaç örnek verelim: 

Şoray Uzun Yolda

(Kanal 7’de yayınlanmış bölümlerin tekrarıdır. Sunucu: Şoray Uzun)

Sempatik sunucu Şoray Uzun’un Ülke TV olmadan Kanal 7 ekranlarında yaptığı programda, Edirne’den Ardahan’a, Antalya’dan Trabzon’a adım adım Türkiye’nin her karış toprağını gezen ve sıcak ve misafirperver Türk halkının evlerine konuk oluyorsunuz.  Bu program o kadar çok sevildi ki Ülke TV zaman zaman tekrar olarak yayınlamaktadır.

Önce Sağlık

Konusunda uzman ve doktorların ağırlandığı, sunumunu Emel Aktan’ın yaptığı Önce Sağlık, sağlığınız konusunda farkındalık yaratmayı amaçlıyor. 

Aslında Ne Oldu?

Yeni yayın döneminde  Ülke TV’nin Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk’ün imzasını taşıyan haftanın önemli olaylarının tartışıldığı canlı programı ‘Aslında Ne Oldu?’ Her Pazartesi Saat 22:00’de yayınlanıyor. 

Araf Sorular

Taraftarlığın, amigoluğun, yüksek sesin olmadığı tarafın değil araftaki soruları ile izleyicilerin karşısına çıkan Esra Elönü,  siyasetçilerden sanatçılara oyuncudan yazarlara kadar  birçok daldaki konuklarıyla izleyicilerin merak ettikleri araf sorularla buluşturuyor.

Spor & Spor

Amatör Sporların konuşulduğu Ömer Önder’in sunumunu yaptığı Spor&Spor, amatör sporların nabzını tutuyor. Futbol dışındaki tüm amatör spor branşlarının konuşulduğu Spor & Spor, Ülke TV’nin sevilen programları arasında yerini aldı.

Ülke’nin Çocukları Belgeseli

Dağlarda, yaylalarda, koyun ve keçilere bekçilik yaparak büyüyen köy çocuklarından, büyük şehirlerde geçinemeyen ailelerine destek olmak için çalışan, bir yandan okuyan çocukların birbirinden masum hikayeleri Ülke’nin Çocukları Belgeseli ile Ülke TV de ekranlara geliyor

Sıradışı konular Sıradışı’nda

Gazeteci Turgay Güler’in kendine üslubuyla sıradışı  konuları Sıradışı programı ile irdeliyor. Uzman desteği ile incelenen sıradışı konuların programı Sıradışı her hafta Çarşamba günü Ülke TV ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor. 

Minik Gezgin ve Özlem Tunca’da Ülke TV’de

Ülke TV’nin yeni programlarından biri de Özlem Tunca’nın gezerek hazırladığı  ‘Dünyayı Geziyorum’ programı…  Farklı kültürleri Ülke TV de izleyiciyle buluşturan programda Özlem Tunca’nın yanı sıra minik oğlu da gezgin olarak programda yer alıyor.

Konuşacaklarımız Var

Tasavvuf’tan medeniyetlere, mitolojiden dinler tarihine kadar birçok konuda  “Konuşacaklarımız Var” programı 4 sezondur Ülke TV’de izleyicileri ile buluşuyor.  Orhan Karaağaç’ın hazırlayıp sunduğu programda,  tarihin tozlu sayfaları aralanıyor konuşulmayanlar konuşuluyor.

Akşam Baskısı ile Ankara Nabzı

Terör’den, siyasete, ülkenin ve dünya gündeminin ana başlıkları Gazeteci Mehmet Acet’in üslubü ile ekranlara taşınıyor. Ankara siyaset nabzının yakından tutulduğu program Akşam Baskısı  her hafta Cuma günü Ülke TV ekranlarında yerini alıyor. Moderatör Gazeteci Mehmet Acet, 21. Dönem Milletvekili Ömer Vehbi Hatipoğlu, gazeteci Emin Pazarcı ve gazeteci-yazar Adalet ve Kalkınma Partisi 26. Dönem Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar ile Ankara kulislerini yorumluyor.

ülke tv canlı, ülke tv canlı izle, ülke tv canlı yayın, ulke tv canli, ülke tv canli, ülke tv canlı yayın izle, canlı ülke tv, canlı ülke tv izle, ülke tv canlı izle kesintisiz, ulke tv canlı, ülke tv canlı seyret, ulke tv canli izle, ülke tv canlı youtube, ülke tv izle canlı, ülke tv canli seyret, canlı yayın ülke tv, ülke tv canlı yayın youtube, ülke tv haber canlı izle, ülke tv canlı haber, canlı ülke tv izle kesintisiz, ülke tv canlı yayın online izle, ülke tv canlı izle kesintisiz hd, canlı tv ülke, ulke tv canlı izle, ülke tv canlı izle donmadan, ülke tv haber canlı, ülke tv canlı izle hd, canlı haber ülke tv, ulke tv canli yayin, ülke tv canli yayin, ülke tv canlı hd izle, ülke tv izle canlı yayın, ülke tv canli izle, canlı tv ülke tv, ülke tv canlı hd, ülke tv canlı yayını, canlı ulke tv izle, ülke tv sıradışı canlı izle, canlı tv izle ülke tv, ülke tv canlı haber izle, ülke canlı tv, ülke tv canli izlee, ulke tv canlı yayın, ülke tv canlı tv izle, ülke tv izle canli, ülke tv canlı kesintisiz izle, ülke canlı tv izle, ülke tv canlı yayın izle hd