Vuslat TV

Vuslat TV Canlı İzle

Ülkemizde eşsiz güzelliklere ev sahipliği yapan Malatya, Vuslat TV kanalı ile birlikte yerel bir oluşumu izleyicileri ile buluşturmaktadır. Malatya’nın medya sektöründe olan yetersizliği sonrasında 19 Temmuz 2010 tarihinde yayın hayatına giriş yapan Vuslat TV, Malatya halkı için oldukça önemli bir kanal olmuştur. Genel olarak sıradan bir yerel kanal olmak yerine ülkemize ve dünyaya açılan pencereleri ile birlikte izleyicilerine geniş bir yayın kuşağı sunmaktadırlar. Malatya merkezli kurulmalarına karşın ülkemizdeki olup bitenleri sıcağı sıcağına izleyicilerine aktararak güncel bir vizyona sahip olmaktadırlar.

Vuslat TV diğer birçok yerel kanaldan farklı olarak yerellikle kalmayıp oldukça fazla alana uzanmaktadır. Genel olarak yerel kanalların sadece yöresel ilerlemesine karşın ufak bir alanda kısıtlı kalmayıp izleyicilerin ilgisini çekecek diğer konulara da değinmektedirler. Yaklaşık 9 yıldır süren bu yayın hayatlarındaki vizyonları uzaktaki Malatya insanına ulaşmak, Dünya gündeminin bir aynası olmak ve kendilerini daime yenilemektir. Uzun yıllar boyunca yayın hayatların oldukça fazla tecrübe edinmişler ve her gün yeni bir yenilikle izleyicilerinin karşısına çıkmışlardır.

Yayında Olan Programlar

Vuslat TV Malatya merkezli bir televizyon kanalı olmasına karşın birçok alana uzanmış bir program çeşidine sahiptir. Genel olarak yöresel ve kültürel programları ile bilinse de spordan Dünya gündemine, müzikten eğlenceye kadar her türde programı izleyicileri ile buluşturmaktadır. Programların izleyici sıkmayacak türde bir akışı olması ile kendilerini diğer televizyon programlarından ayırmaktadır. Tamamen kendi özgün tarzlarını oluşturarak farklı bir yayın akışı sunmaktadırlar. Vuslat TV bünyesinde bulunan Murat Akkaya ve Ökkeş Cerit gibi alanında tecrübeli programcılar da kanalın izlenebilirliğini arttırmaktadır.

İftar ve sahur vakitleri gibi daha birçok özel zamanda çeşitli programlar üreten Vuslat TV, izleyicilerin dini ve tasavvufi programlara da olan ihtiyacını gidermektedir. Özel konukları ile birlikte yapılan yayın akışı birçok Malatyalının ilgisini çekmektedir.

Vuslat TV Yayın Akışı

7/24 yayın akışına sahip olan Vuslat TV, yayınlana programları kaçıran izleyiciler için yayın tekrarlarını gece saatlerinde televizyon yayınlamaktadırlar ve kendi internet sitelerinde video kesitleri halinde paylaşmaktadırlar. Günümüzün son teknolojileri olan cihazları kullanarak kesintisiz bir yayın kuşağı sunmaktadırlar. İzleyiciler de bu anlamda hiçbir sorun yaşamadan kesintisiz bir şekilde istedikleri programı izleyebilmektedirler.

2 sene önce kanalları hakkında kapatıldığı söylentileri yayılmasına karşın Genel Müdür Fahri Memur kanalın hiçbir şekilde kapatılmadığı ve Malatyalı izleyicilerin manevi ve maddi desteği ile yayın hayatlarına devam ettiği konusunda açıklama yapmıştı. Kuruldukları günden beri izleyicilerin bu denli desteği ile birlikte yayın hayatlarına devam etmektedirler.

Vuslat TV Kadrosu

Kanalın içerisinde en başta Genel Müdür Fahri Memur olmak üzere birçok kişi bulunmaktadır. Genel Yayın Yönetmeni Nursel Tokgöz, Haber Müdürü Ökkeş Cerit ve Spor Müdürü Murat Akkaya da kadronun içerisinde bulunmaktadır. Kanalın bünyesinde bulunan kişiler daha öncesinde birçok alanda tecrübe kazanmış kişiler olduğu için Vuslat TV’nin çok daha iyi bir konuma gelmesinde etkili olmuşlardır. Malatya halkının da sevdiği yüzler oldukları için yayın ratingleri de oldukça iyi düzeydedir.

Sadece televizyon ile kalmayıp internet medyasına da hitap eden Vuslat TV, internet sitesi üzerinden güncel haber konularını takipçilerine ulaştırmaktadır. Yeni çıkacak olan programlarının de ön gösterimlerini burada yaparak önceden bildiri yapmaktadırlar. Böylece kanal takipçileri hangi saatte hangi gün yayına gireceği hakkında bilgi sahibi olabilmektedir.

Kanalın bölge temsilcileri olarak İstanbul, Kahramanmaraş, Elazığ ve Malatya olmak üzere 4 temsilci şehir bulunmaktadır. Böylece çok daha geniş kitlelere doğru bir şekilde ulaşılmaktadır.